050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ЕЛЕКТРОНІКА DANFOSS

До електронних компонентів керування Danfoss відносяться: джойстики, контролери, датчики (тиску, температури, швидкості, горізонту), педалі, дисплеї. За допомогою перших можна доволі комфортно працювати з гідроприводом. Їх використовують, щоб напряму керувати гідророзподільниками секційного типу в приводах, які мають відкритий контур. Також цими пристроями часто керуються аксіально-поршневі гідронасоси в трансмісіях гідростатичного типу. Коли керуюча схема складна, ці компоненти електронного керування доповнюють ще контролери, які забезпечують високу точність роботи гідравліки.

электронные компоненты управления Danfoss

В сучасному машинобудуванні не можливо обійтись без електронних пристроїв. Така електроніка для гідравлічних систем, як програмовані контролери, роблять можливим побудову складних контурів, які дозволяють керувати гідроприводами. В таких конфігураціях зазвичай знаходиться місце секційним гідророзподільникам, гідронасосам та гідромоторам. Ще до них входить електроніка Danfoss для гідравлічних систем у вигляді різноманітних пристроїв, за допомогою яких можливо відслідковувати параметри функціонування всієї гідравліки та впливати на їх зміну. Подібне обладнання часто входить до комплектації автовежи, крану, бурової машини та ін.

Дисплеї бувають кольоровими та чорно-білими. Вони дозволяють з легкістю відслідковувати параметри роботи гідросистеми, слідкуючи за показниками різноманітних сенсорів. За допомогою джойстиків та педалей оператор машини може своєчасно реагувати на ці показники. 
Ця та інша електроніка Danfoss Power Solutions доступні до придбання на нашому сайті. Купуйте її тут за конкурентною ціною. Наші телефони – зверху кожної сторінки.