050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Датчики Danfoss

Електронний датчик Danfoss у гідросистемах відстежує характеристики функціонування гідравлічного приводу або стан гідромотора. Ключовими є температура та тиск. Значення цих параметрів передаються на дисплей датчика для відображення. Крім того, їх використовують складні системи, за допомогою мікроконтролерів керуючі гідравлічними приводами, в яких присутні гідророзподільники, гідромотори та гідронасоси.

датчики danfoss

Особливості датчиків Danfoss

Основна функція, яку виконують датчики Danfoss, полягає в перетворенні навантажень, що впливають на нього, сигнал електричної напруги з подальшою його передачею керуючого блоку електроніки. Ці прилади відрізняються високоточністю вимірювання. Вони надійно вимірюють величини відносного або абсолютного тиску, температури повітря або температури олії. При цьому навіть агресивність та жорсткість зовнішніх умов не буде проблемою.
Конструкція та матеріали цих пристроїв гарантують стійкість до вібрацій та впливу електромагнітних випромінювань, захист від радіовипромінювань. Завдяки цьому вони дуже довговічні. Будь-який датчик Danfoss - це прилад для вимірювання тиску, який здатний з високою точністю виконувати їх як найменшому діапазоні (0...25 бар), так і найбільшому (600 бар). Температурні межі гідроапаратури Данфосс рідко відрізняються від −30...-40 до +90°С. Тому у температурних сенсорів межі вимірювання такі самі.

Купити датчик Danfoss в Україн

Виберіть відповідну модель та надішліть заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом і проконсультує з усіх питань, пов'язаних з товаром та його придбанням. Крім того, у розділі "Контакти" є номери та адреси електронної пошти, за якими ви можете зв'язатися з нами. Ми є офіційним дистриб'ютором данської компанії Danfoss на території України. У нас тільки оригінальні датчики Danfoss із гарантією від виробника.