050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ДАТЧИК ГОРИЗОНТУ DANFOSS POWER SOLUTIONS

Датчики нахилу CSS1000 були розроблені для використання як компоненти систем контролю мобільних транспортних засобів, які вимагають вимірювання відхилення від горизонтального положення. Вони використовують технологію MEMS (Micro Electro Mechanical System) у поєднанні з удосконаленою системою сигналізації для запобігання перекиданню. Ці пристрої відрізняються високою точністю, швидким відгуком та стабільністю сигналу про нахил.

Кожен датчик горизонту сумісний із середовищем програмування PLUS+1®. Завдяки ній можуть бути задані різні параметри пристрою. Також для них є сумісний функціональний блок GUIDE. Ступінь захисту від вологи та пилу - IP 67. Ще більш зручною роботу з цими приладами робить наявність 12-контактного роз'єму стандарту DEUTSCH DTM.

датчик горизонта danfoss

Серед інших переваг сумісність з CAN 2.0 B, підтримка J1939 та пропрієтарних протоколів CAN-повідомлень Данфосс. Всі датчики горизонту Danfoss Power Solutions мають вступний конектор, що дозволяє використання багатьох сенсорів на одній шині CAN. Напруга живлення - 9...36 В постійного струму. Вони вимірюють два параметри: нахил та кут. Сумісні із стандартами CE.

Установка цих сенсорів здійснюється на будь-яку рівну вертикальну або горизонтальну поверхню. При цьому потрібно стрілки осей приладу вирівняти паралельно площинам, що вимірюваються так, щоб графічна мітка дивилася вгору. Для встановлення повинні застосовуватись кріплення довжиною 6мм. Вони мають бути затягнуті із зусиллям 9,49(н)Нм. Щоб уникнути спотворення показань пристрою необхідно закріпити проводи, що йдуть до нього, на відстані 10-12 см.

Купуйте на нашому сайті датчики горизонту Danfoss. Придбати їх можна, зв'язавшись з нами за телефонами, вказаними вгорі сторінки. Також в наявності інші види датчиків Данфосс.
 

Датчик горизонту.pdf