050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ДИСПЛЕЇ DANFOSS

Дисплей Danfoss – це краще рішення в тих ситуаціях, коли необхідно просте та практичне керування пристроями, які входять до складу складних гідроприводних систем. Просте керування станом двигуна та гідропривода, своєчасне відображення будь-яких змін, аналіз показників та швидка реакція на їх зміну, є необхідною умовою довгої та продуктивної роботи важкої техніки. 

Дійсно, специфіка роботи більшості представників тяжкої колісної або гусеничної техніки потребує точного відображення та своєчасного коригування таких показників, як швидкість руху машини, кут повороту крану, рівень та температура гідравлічної рідини або відображення положення упорів. Дисплей керування Danfoss може застосовуватися практично во всіх цих ситуаціях, тому що на екран пристрою можна вивести графічні та цифрові показники будь-яких параметрів системи, включаючи загальний стан гідроприводу. 

дисплеи danfoss

Види дисплеїв Danfoss

В даний час дисплеї Danfoss випускаються у кольоровому та чорно-білому виконанні, з кількома варіантами діагоналі екрану. Практично в усіх пристроях передбачене вбудоване підсвічування, а налаштування контрасту та яркості екрану може виконуватися як вручну, так і автоматично. При розробці модельного ряду враховувались різноманітні схеми та варіанти підключення, тому в багатьох них передбачені спеціальні роз’єми для підключення к датчикам, цифровим відеокамерам або комп’ютеру. Гнучкий підхід до комплектації створює відмінні умови для вирішення багатьох виробничо-технічних завдань, включаючи налаштування нестандартних опцій та схем взаємодії. 

Компанія йде в ногу з часом, тому останньою розробкою став сенсорний рідкокристалічний 7-ми дюймовий дисплей керування Danfoss Power Solutions, який відмінно працює в самих тяжких умовах, включаючи кабіни відкритого типу у тягачів та іншої важкої техніки. 
Усі представлені моделі дисплеїв від самого початку сумісні з середовищем програмування Danfoss PLUS + 1® GUIDE.

Купити дисплей Danfoss в Україні

Дисплей Danfoss для спостерігання за системами гідравліки успішно знаходить своє застосування в самих різних сферах діяльності, включаючи виробництво, транспорт та будування. Тут, на нашому сайті, ви можете придбати необхідні пристрої контролю та керування від компанії Danfoss, а також отримати професійну консультацію у нашого спеціаліста. 

Технічні характеристики DP200

Технічні характеристики DP600

Технічні характеристики DP700