050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ДЖОЙСТИКИ DANFOSS POWER SOLUTIONS

Як і багато інших сучасних систем, гідравлічні насоси, гідророзподільники та інша гідроприводна апаратура потребує якісного та точного керування. Класичним рішенням цієї задачі частіше за все стає джойстик керування, як найпростіший та водночас самий технологічний пристрій. Справа в тому, що його конструктивні особливості дозволяють реалізовувати самі різні схеми, вбудовуючи операційні модулі, додаткові друковані плати, таким чином додаючи до стандартного набору функцій необхідні електронні опції. 

Джойстик Danfoss Power Solutions – це найкраща ілюстрація усього вищесказаного, тому що розроблений цією компанією модельний ряд враховує найрізноманітніші задачі, вимоги та ситуації. У пропонованій номенклатурі пристроїв можна знайти джойстик керування транспортним засобом, джойстик керування мобільною технікою, а також ряд більш спеціалізованих моделей, призначених як для автотехніки, так і для гідродвигунів та гідроагрегатів. 

джойстики danfoss

Моделі джойстиків Danfoss

Також необхідно відмітити, що цифрові джойстики в теперішній час представлені компанією одразу у двох варіантах: одноосьові та двоосьові. Конструктивні особливості двоосьових пристроїв допускають різні види комплектації, включаючи установку додаткових кнопок та пропорційних ролерів, тоді як одноосьові постачаються тільки у стандартній комплектації. При цьому в обов’язковому порядку враховані також вимоги з функціональності та ергономіці, тобто за вимогою замовника компанія може змінити конструкцію, форму або колір постачаємих пристроїв. 
Запропонований компанією модельний ряд включає в себе пристрої самих різних типів, серед яких є такі як PVRE и Prof 1, що вже себе дуже добре зарекомендували, так і більш сучасні моделі JS6000 та JS7000.

Danfoss Power Solutions пропонує своїм клієнтам достатньо широкий асортимент продукції, серед якого є цифрові моделі, які сумісні з середовищем програмування Danfoss PLUS + 1® GUIDE із вбудованою можливістю передачі сигналу по шині САN, а також джойстики аналогові. 

Купити джойстики Danfoss в Україні

Ми є офіційним дистриб’ютором продукції Данфосс на території України. Отримати консультацію, а також обрати та замовити пристрій можна безпосередньо на нашому сайті, де представлений повний модельний ряд, та технічний опис кожної з запропонованих моделей електронних компонентів керування. 
 

Джойстик JS120.pdf

Джойстик JS1000.pdf

Джойстик JS2000.pdf

Джойстик JS6000.pdf

Джойстик JS7000.pdf

Джойстик PROF1.pdf

Джойстик MCH.pdf

Джойстик PVREL.pdf

Джойстик PVRES.pdf