050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ПЕДАЛІ DANFOSS POWER SOLUTIONS

Для бульдозерів, тракторів та іншої техніки, призначеної для роботи в тяжких умовах, наявність гідростатичної трансмісії та двигуна з електронним керуванням – це один з основних критеріїв стабільної та економічної роботи. 

Однак, для того щоб створити ідеальні умови для експлуатації такої техніки, необхідно плавне ті гнучке керування, яке можуть забезпечити тільки електронні педалі Danfoss Power Solutions.

педали danfoss

Особливості педалей Danfoss

Вся справа в тому, що основна задача, для якої розроблялись ці пристрої – це забезпечення порційного електричного сигналу, який змінюється в залежності від сили натиску. Також слід відмітити, що електронна педаль Danfoss оснащена спеціальним датчиком, який враховує специфічні умови роботи важкої техніки та забезпечує додаткову гнучкість роботи та швидку зміну режимів. 

Результатом рішення на користь встановлення цих пристроїв буде не тільки плавність ходу та покращення деяких експлуатаційних характеристик автомобілю, але й відчутний ріст тягово-швидкісних властивостей транспортного засобу, що в результаті дає відмінну економію палива та зменшення витрат на обслуговування техніки. 

На даний момент, компанія постачає своїм клієнтам електронні педалі двух типів: односпрямовані та двоспрямовані. Основна відмінність цих моделей полягає в тому, що односпрямовані використовують потенціометричний датчик, а двоспрямовані – датчик Холла. При цьому обидва типи пристроїв легко сумісні з середовищем програмування Danfoss PLUS + 1® GUIDE.

Педаль електронна Danfoss –  це надійний помічник в роботі з важкою технікою, тому якщо вас зацікавила дана пропозиція, рекомендуємо ознайомитись з основними характеристиками пристроїв та замовити їх на нашому сайті. Також вас можуть зацікавити інші види електронних компонентів від Danfoss.

 

Педаль_Тех_інформація.pdf