050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ДАТЧИКИ ТИСКУ DANFOSS

Контроль за станом тиску в системах гідроприводу є однією з обов'язкових умов стабільної та надійної служби будь-яких гідронасосів, двигунів, розподільників та складних гідросистем загалом.

Датчик тиску Danfoss розроблений для забезпечення точних вимірювань як абсолютного, так і відносного натиску в різних середовищах, включаючи агресивні. При цьому, основним завданням, яке виконують ці датчики тиску рідини в гідравліці, є перетворення кількісного показника навантаження електричний сигнал, з його подальшою передачею в блок управління. Величина сигналу на виході пропорційна напрузі живлення.

датчик давления danfoss MBS

Залежно від моделі та комплектації датчик тиску Данфосс для гідравлічних систем дозволяє проводити вимірювання в різних діапазонах. При розробці спочатку враховані різні варіанти установки і види середовищ, завдяки чому всі пристрої характеризуються підвищеним ступенем захисту від вібрацій, радіоперешкод і впливу агресивних рідин. Точність даних висока і стабільна, на неї не впливають ні часті піки навантаження, ні висока кавітація, що робить датчик тиску Danfoss найкращим рішенням для контролю стану будь-яких гідросистем.
Як і інші розробки компанії, на запропонований датчик тиску Danfoss ціна залежить від комплектації. Спочатку він сумісний із середовищем Danfoss PLUS + 1® GUIDE, а його конструктивні особливості забезпечують можливість взаємодії з аналогічними мікроконтролерами чи іншими пристроями гідроприводу.

Жорсткі вимоги до якості, надійність і легка інтеграція в різні типи гідросистем роблять дані датчики кращим рішенням, якщо вам необхідно забезпечити високу точність вимірювань і забезпечити контроль за станом середовища в цілому. На нашому сайті можна купити датчик тиску Danfoss, ознайомитися з технічними характеристиками кожної з запропонованих моделей та отримати консультацію.

Датчик тиску Danfoss.pdf