050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ДАТЧИК ШВИДКОСТІ DANFOSS POWER SOLUTIONS

Правильна експлуатація гідронасосів та гідромоторів вимагає постійної оцінки напрямку руху та швидкості провідних валів. Однак у складних умовах експлуатації, які завжди притаманні роботі важкої техніки, лише безконтактний датчик швидкості може забезпечити регулярне зняття точних показань.

Датчики швидкості Danfoss Power Solutions забезпечують кількісне визначення швидкості обертання та напрямки руху валів рухомих частин гідроприводу. Для проведення вимірювань вони встановлюються в корпус мотора або насоса, і, зчитуючи сигнал, визначають швидкість обертання магнітного кільця, встановленого безпосередньо на блок циліндрів валу або сам вал гідромотора, як у серіях 51 і Н1В. Типорозмір магнітних кілець, необхідних для зняття показників, підбирається при встановленні та залежить від діаметра блоку циліндрів або валу.

датчик скорости вращения вала danfoss

Для зняття та передачі показань у цьому пристрої використовується два датчики Холла з різною орієнтацією у просторі, що дозволяє використовувати датчик визначення швидкості обертів як при малих, так і при високих обертах. При цьому поточні значення швидкості та напрямки обертання, що надходять у вигляді імпульсів, будуть перетворені на цифровий вигляд, що дозволяє максимально точно передавати дані на мікроконтролери.

Так само крім зняття основних показань датчик швидкості обертання валу здатний вимірювати температуру масла в корпусі (насоси Н1Р і мотори Н1В), що досить часто використовується для діагностики загального стану приводу.

Пристрій конструктивно призначений для роботи у важких умовах. Але, незважаючи на це, його встановлення та подальша експлуатація не становлять жодної складності. Вся справа в тому, що всі датчики Danfoss цього типу відносяться до розряду "plug and perform", тобто «встановив і поїхав», тому їм не потрібні спеціальне налаштування та калібрування. Вибір та встановлення магнітного кільця на вал так само не займають багато часу, і можуть бути проведені у найближчому авторизованому сервісному центрі Danfoss.

Замовивши датчик швидкості валу Danfoss, тут на сайті ви можете придбати гідромотор або гідронасос з вже встановленим магнітним кільцем необхідного типорозміру. Наш консультант в онлайн-режимі може допомогти з вибором моделі і відповість на всі питання.

Датчик швидкості.pdf