050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ДАТЧИКИ ТЕМПЕРАТУРИ DANFOSS

Для багатьох видів сучасного обладнання постійний контроль стану системи є невід'ємною частиною стабільного технологічного процесу. Точні та своєчасні показники температурного режиму необхідні як для діагностики, так і для регуляції роботи гідроприводу, а також для правильної взаємодії всіх його складових – розподільників, насосів, гідромоторів.

датчик температуры в гидравлике Danfoss

Датчик температури Danfoss призначений для точного визначення даного показника в різних середовищах - починаючи від масел або агресивних рідин, і закінчуючи повітрям або водою. Для вимірювань в умовах гідравлічних систем різного призначення встановлені високі вимоги щодо точності даних, тому кожен датчик оснащений міцним корпусом із захистом від вібрації, електромагнітних коливань та інших перешкод.

Принцип дії датчика температури Danfoss ґрунтується на залежності електричного опору від значення показників градусів. При цьому, для забезпечення високої точності вимірювань кожен з приладів має 20 точок зняття показників. Отримані дані перетворюються на електричний сигнал, який потім передається на мікроконтролери.

Широкий спектр використання – результат різноманітної комплектації. Так, наприклад, універсальний датчик температури Danfoss MBT може комплектуватися найбільш підходящими для виконання певних завдань чутливими елементами (РТС, NTC, RTD), а також різними кабелями або роз'ємами.

Завдяки точним даним та експлуатаційній надійності, датчик температури Danfoss, ціна на який залежить від комплектації, знаходить застосування в різних сферах, починаючи від гідравліки і закінчуючи середовищем рециркуляції вихлопних газів.
Розроблені компанією датчики температури компресора дозволяють не лише контролювати показники, а й аварійно відключати систему. Спеціальна конструкція та термостійкі матеріали дозволяють уникнути помилкових спрацьовувань і перегрівів.

Датчики температури у гідравліці – це необхідна складова будь-якого середовища із заданим діапазоном даних. Надійність, висока точність вимірювань, а так само легка установка та простота експлуатації притаманні всім розробкам Danfoss Power Solutions, в чому ви зможете переконатися, замовивши дані вироби. Також в асортименті є інші види датчиків Danfoss.

Датчик температури.pdf