050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Гідророзподільники PVG від Danfoss

Гідророзподільник забезпечує повноцінну роботу гідроциліндрів та гідромоторів. Конструкція модульна, що складається з окремих секцій, які спрямовані на вирішення великого списку проблем і завдань. Одна група складається з кількох секцій, числом до 14. Кожна використовує систему LS і контролює витрати. Гідророзподільники включають в себе датчики, електроніку та перемикачі. Кожна окрема група має здатність регулювати витрату кількістю до 250 літрів за показником тиску 350 бар.

Технічні характеристики та особливості гідророзподільників PVG:

- Високий рівень ККД систем гарантує тривалу експлуатацію.
- Споживач має можливість збудувати секційний гідророзподільник, що відповідає повністю його запитам та вимогам.
- Має компактні розміри, які залишаються незмінними за всіх можливих варіантів.
- Завдяки оснащенню інноваційної електрогідроавтоматики та електроніки гідророзподільник PVG забезпечує плавне регулювання витрат, максимально точну діагностику та реєстрацію всіх наявних несправностей. Проводиться індикація напряму пересування виконавчого органу та позиційне регулювання.

гидрораспределители Danfoss PVG

- Передбачено можливість встановлення шин CAN для контролю за зниженням швидкості або прискорення сигналів, регулювання витрат та ін.
- Наявність надточних датчиків зворотного зв'язку дозволяє отримати оптимальне керування робочим процесом.
- Гідророзподільники системи гідравліки дають необхідну точність (коригування) потоку в гідросистемах.
- Для великого обсягу витрати призначені гідророзподільники PVG100, PVG128, PVG256 – останні представники лінійки Danfoss. Відрізняються покращеними характеристиками. Хороша заміна попередників гідророзподільника PVG120. А для машин з невеликим об'ємом, не вище 65 літрів/хв., ідеально підійде гідророзподільник PVG16 та PVG32. Для підвищеної точності керованості та продуктивності машин підійде серія ECO-80 Danfoss.

Купити гідророзподільник в Україні

Гідророзподільник PVG від Danfoss має широке застосування. Він встановлюється на сільгосптехніку, бурові установки, витяги, крани, пожежні машини, техніку для комунальної сфери обслуговування та спеціального призначення. Виступає незамінною складовою надійної продуктивності машин.

Який гідророзподільник купити? Якщо ви шукаєте якісне обладнання – вибрати варто саме Данфосс. Ми пропонуємо скористатися послугами нашого сайту, оскільки є офіційним дистриб'ютором продукції датської компанії на території України. Тут ви зможете не тільки ознайомитися з технічними характеристиками даного пристрою, але й придбати інше гідравлічне обладнання цього виробника.