050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Аксіально-поршневі гідромотори Danfoss

Компанія Danfoss Power Solutions широко відома, як виробник надійного обладнання для гідравлічних систем. В асортименті її виробів не останнє місце займає гідромотор аксіально-поршневий, ціна якого залежить від комплектації.  Своїм клієнтам Danfoss пропонує цілий ряд лінійок цих агрегатів для різноманітних застосувань. Іх позначення: 51, 90, L/K, Н1, RDM.

аксиально-поршневые гидромоторы Danfoss

Моделі аксіально-поршневих гідромоторів

L/K – Вироби з цього модельного ряду мають робочі об’єми, які регулюються в діапазоні 25...45 см3. У деяких моделів конструкція кріплення картриджна (для застосування в мотор-колесах), а другий варіант - фланець стандартного типу. Є ще варіанти, коли аксіально-поршневий гідромотор обладнан портами, розміщеними тільки на одній поверхні. Переваги таких агрегатів полягають в малих габаритах, а також в наявності інтегрованих пристроів: пролівочного клапану та датчика швидкості, перших подібних агрегатів в малих габаритах. Ці гідравлічні пристроі можуть функціонувати при тиску до 415 бар. 
Мотори RDM – це двопозиційні реверсивні двигуни з плавним перемиканням на ходу. Використовується даний тип двигуна у відкритих схемах, переважно в системах охолодження FanDrive. Іі надійність забезпечується за рахунок застосування антикавітаційних та ударних клапанів. Розміри такого  аксіально-поршневого гідромотору від 25 см куб. до 45 см куб. при тиску в 350 бар.
40-я - Гідромотор аксіально-поршневий цієї серії – це пристрій, до конструкції якого входить диск з наклонним розташуванням. Робочий об’єм може регулюватися (гідромотор аксіально-поршневий регульований), а може бути фіксованим (гідромтор аксіально-поршневий нерегульований). Основні сфери застосування – гідроприводи малопотужних машин, які використовуються в дорожньому будівництві, та деяких інших. 
серії 51, 51-1 – це гідромотори аксіально-поршневі, які призначені для гідравлічних приводів, у яких є закритий контур. Іх часто використовують в колесному або гусенічному приводі. Величина робочого розміру варіюється в межах 60...(160) 250 см3. Керувати ними можна різними способами: гідравлічно, по натиску, електрично пропорціональним та двопозиційним. 
90-я серія – розроблялись для високопотужних систем гідроприводу. Вони здатні витримувати до 480 бар тиску. Також вони мають датчик швидкості та клапан для промивки. 
серія Н1 – ще один модельний ряд, найсучасніший, це модель H1 (яка прийшла на заміну 51-й, 51-1). Вони також розроблялись для інсталяції в середовище закритого контуру, які часто зустрічаються в колесних та гусенічних машинах. Швидкість обертання іх валів може регулюватися (від повної зупинки до максімальної) в залежності від розміру мотору – від мінімального до максимального, а також є функція «нульового об’єму», при якій вал двигуна зупиняється. Види керування: електричне, двопозиційне або пропорційне. 

Купити аксіально-поршневий гідромотор Danfoss в Україні

Якщо Вам потрібен якісний аксіально-поршневий гідромтор, купити його можно на нашому сайті. Ми є офіційним дистриб’ютором компанії Данфосс в Україні. Обравши потрібну Вам модель, зв’яжіться з нами за телефоном або за допомогою електронного листа за адресою, вказаною в розділі «Контакти». У нас є ці та інші гідромотори Danfoss з офіційною гарантією від виробника. Також в асортименті є оригінальні гідронасоси аксіально-поршневі.