050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Гідронасоси аксіально-поршневі Danfoss

Принцип, по якому працює гідронасос аксіально-поршневий, базується на створенні руху розташованних в блоці циліндрів елементів обертання основного валу. Останнє стає причиною возвратно-поступового переміщення кожного поршня. По відношенню до осі циліндрового блоку, воно відбувається паралельно. Такі рухи називають “аксіальними” та саме з цього походить назва аксіально-поршневий гідронасос.

Подібні гідромашини відомі та використовуються в багатьох галузях вже досить довго. Виробників їх по всьому світу немало. Але якщо потрібні надійність та якість, тоді Вам потрібен гідронасос аксіально-поршневий від Danfoss. Саме цьому виробнику вдалося створити декілька лінійок моделів, за допомогою яких можна створювати максимально надійні та ефективні гідросистеми.

гидронасосы аксиально-поршневые Danfoss

Гідронасоси аксіально-поршневі регульовані та нерегульовані

Будь-який гідронасос аксіально-поршневий, ціна якого залежить від клмплектації, буває регульованим та нерегульованим, та відноситься до однієї із серій - 40, 42, 45, 90, LPV и H1. Наприклад, серія 40 призначена для роботи в закритих контурах. Моделі цієї лінійки часто встановлюються на навантажувачах, для конструкції яких важлива компактність та можливість застосування тандемних варіацій насосних агрегатів в одному корпусі. Насоси 42-ої серії мають схожі характеристики та експлуатаційні властивості.

Що до пристроїв 45-ої лінійки, вони розроблялися для того, щоб їх можна було встановлювати в гідравлічні системи, які мають відкритий контур. Такі часто встановлюють на мобільну техніку, гідроприводи станків та інші системи, які потребують регульованої витрати. Відмінності аксіально-поршневих гідронасосів Danfoss модельного ряду 90 полягають в наявності вбудованого підживлюючого насосу та в різних типах фільтрів. В простих гідросистемах із закритим контуром краще за все використовувати вироби серії LPV, які призначені для машин малої потужності. Лінійка Н1 включає до себе компактні та маловагові агрегати, в тому числі, в тандемному виконанні.

Купити гідронасос аксіально-поршневий в Україні   

Потрібен гідронасос аксіально-поршневий нерегульований чи регульований? Придбайте їх на сайті нашої компанії. Асортимент товарів представлений нижче. В нас можна придбати ці та інші Гідронасоси Danfoss за конкурентною цною, з гарантійним та постгарантійним обслуговуванням. Також ми пропонуємо аксіально-поршневі гідромотори в асортименті. Дзвоніть або залишайте заявку, та наші менеджери дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання стосовно характеристик, цін та доставки наших товарів.