050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ГІДРОНАСОСИ СЕРІЇ Н1

Компанія Danfoss Power Solutions не зупиняється у розвитку та вдосконаленні своїх продуктів. Аксіально-поршневі гідронасоси серії Н1 – яскравий тому приклад. Їх конструкція є удосконаленою версією насосних агрегатів деяких інших серій. Багато вузлів було оптимізовано, а кількість деталей зменшено (на 30% у деяких випадках). В результаті менше стали вага та габаритні розміри.

Важлива особливість серії Н1 - моделі тандемної конструкції, що є парою аксіально-поршневих гідронасосів серії Н1. (Вони мають однаковий робочий об'єм і поміщені в один корпус.) Виходить гідромашина подвоєної потужності при меншій вазі та габаритах, ніж у двох окремих агрегатів. До того ж, зазвичай така модель дешевше двох роздільних насосів.

аксиально-поршневой гидронасос серия H1 Danfoss

Гідронасос серії Н1 - відмінний варіант для колісних або гусеничних гідроприводів, що мають закритий контур. Робочі об'єми моделей, що входять до цієї лінійки -45...250 см.куб. Спосіб керування – механічний, електрогідравлічний. Контролер, встановлений на агрегаті або що стоїть окремо, дозволяє йому функціонувати з більшою надійністю і точністю. Також завдяки ньому можна підключати різноманітні зовнішні пристрої: педалі забезпечення порціонального електричного сигналу, цифрові джойстики, електронні датчики. Ще один плюс – економія на розведенні проводів.

У цьому модельному ряду аж 14 типорозмірів пристроїв, і на цьому їхня різноманітність не закінчується. Кожен аксіально-поршневий гідронасос серії Н1 може мати вал та фланець різних конструкцій, що відповідають нормативам SAE. Компанія (Sauer-) Danfoss Power Solutions продовжує працювати над розширенням модельного ряду. Можна розраховувати, що в майбутньому найменування гідронасос, серія Н1 отримає ще більше інноваційних гідромашин від цього виробника. Ця серія має вражаючі експлуатаційні властивості. Вони здатні функціонувати при тисках до 480 бар, а вали різних моделей здатні обертатися зі швидкостями 3000...4000 обертів за хвилину.

Ступінь захищеності від проникнення пилу та вологи всіх електричних компонентів агрегатів цієї лінійки – IP67. Кожен аксіально-поршневий гідронасос серії Н1 сумісний з програмним середовищем PLUS+1, яке дозволяє налаштовувати управління та контроль за роботою кожного елемента гідроприводу за допомогою контролерів розміщених на насосах, а також, що стоять окремо. Купуйте ці сучасні гідромашини на нашому сайті, скориставшись способами зв'язку, наведеними у розділі "Контакти". Також вас можуть зацікавити інші моделі гідравлічних аксіально-поршневих насосів.