050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Шестеренні гідромотори та гідронасоси Turolla/Sauer-Danfoss

В наявності шестеренний гідромотор, шестеренний гідронасос - від зовсім мініатюрних до великих. Асортимент гідромашин від виробника Turolla/Sauer Danfoss справді дуже широкий. Завдяки цьому вони можуть бути використані в найрізноманітніших гідроприводах. Основних типів цих агрегатів два: алюмінієві та чавунні. За розміром вони поділяються на чотири групи. Найбільш компактні гідромотори та гідронасоси (робочий об'єм від 0,25 см.куб.) це пристрої першої групи, а найбільші (до 200 кубічних сантиметрів) - четвертої.

Об'єм алюмінієвих моделей варіюється в межах 2,6...90 см.кубічних. Вал цих агрегатів обертається зі швидкістю 4000 оборотів за хвилину. Шестеренний гідромотор, гідронасос, що мають чавунний корпус, мають робочий розмір в діапазоні 7...45 см.куб. Вони здатні працювати при тисках до 303 бар, що робить їх придатними для встановлення в важконавантажені системи.

шестеренные гидронасосы и гидромоторы danfoss

Де використовуються гідронасоси, шестеренні гідромотори?

Гідромотор та гідронасос шестеренний Turolla/Sauer-Danfoss часто входять до комплектації гідравлічних систем підйомних машин, косарок, вилкових автонавантажувачів. Зазвичай це моделі з першої та другої груп (не більше 25 см3). Велика позашляхова техніка оснащується вже гідромашинами з третьої групи (не більше 90 см3). У середовищі охолодження двигунів доцільно використовувати гідравлічний мотор, який має вбудовані клапани, з допомогою яких здійснюється управління режимами обертання вентиляторів.

Купити шестеренний гідромотор, гідронасос в Україні

Придбайте шестеренний гідронасос та гідромотор Turolla/Sauer-Danfoss на нашому сайті за конкурентними цінами, з гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Для зручності клієнтів у верхній частині кожної сторінки є номери наших контактних телефонів. У розділі "Контакти" також є ці номери плюс адреси електронної пошти. У нас лише оригінальна продукція з офіційною гарантією від виробника.