050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Алюмінієві шестеренні гідронасоси та гідромотори

У численних гідравлічних приводних системах різних типів знаходять застосування алюмінієві шестеренні гідромотори, гідронасоси Turolla/Sauer-Danfoss, які зазвичай мають інтегровані клапани. Їх поділяють на групи, яких налічується цілих чотири. Робочі обсяги охоплюють діапазон від 0,25 до 200 см3. Шестеренні алюмінієві гідромотори та гідронасоси мають об'єми від 2,6 до 90 см3. Розмір максимально допустимого тиску всім моделей становить 270 бар.

Сфера застосування цих гідромашин досить велика. Це підйомні машини та механізми, вантажна техніка, самоскиди, трактори, маніпулятори прибиральної техніки тощо. Якщо потрібно оснастити подібним гідроагрегатом гідравлічний привід рухової системи охолодження, варто вибрати спеціально призначений для цього алюмінієвий шестеренний гідромотор. Гідроприводи верстатів – ще одна область, де зустрічаються ці агрегати. Щоб забезпечити незалежну роботу різних систем, можна встановити насоси різних лінійок і моделей (не більше чотирьох) на один приводний вал.

алюминиевые шестеренные гидронасосы и гидромоторы danfoss

Алюмінієві шестеренні насоси Turolla/Sauer-Danfoss так само, як і мотори, мають особливу конструкцію. Вона забезпечує найкраще ущільнення поверхонь, що дозволяє гарантувати рівні тиски на торці кожної шестерні. Завдяки цьому ККД залишається високим, хоч би якими були швидкість обертання та робочий тиск у системі. До того ж ці агрегати малошумні.

Будь-який алюмінієвий шестеренний гідронасос або гідромотор відрізняється мінімальними зазорами пар шестерень, що обертаються. У виробництві застосовується загартована сталь, потім виконується високоточна обробка. Завдяки цьому мінімізовано вплив втомних руйнувань та підвищено довговічність гідромашин. У гідравлічних системах з високою дією радіальних навантажень найкраще використовувати шестеренні насоси в алюмінієвому корпусі зі спеціальним виконанням фланця, який має вбудовані підшипники кочення для прийняття такого навантаження.

Щоб забезпечити максимальну довговічність, виробник застосовує лише якісні підшипники. Таким чином, ресурс гідромашин залишається високим, незалежно від того, при якому тиску, на яких швидкостях і наскільки чистою робочою рідиною доводиться працювати агрегату. Купуйте ці надійні пристрої на нашому сайті.