050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Чавунні шестеренні гідромотори та гідронасоси

Чавунні шестеренні гідромотори та гідронасоси Turolla/Sauer-Danfoss спеціально створювалися для роботи в системах з великими навантаженнями. Яскравим прикладом таких є вентиляторні гідроприводи в системах, що охолоджують. Саме для них виробляють моделі гідромашин, у які вбудовані електромагнітні клапани. Їхнє завдання - керувати швидкісним режимом обертання вентиляторів. Шестеренні чавунні насоси та мотори такого ж типу мають робочі об'єми в межах 7...45 см3. Вони можуть витримати тиск до 303 бар.

Серія даних гідроагрегатів позначається буквою D. Номінальна величина тиску будь-якої моделі в ній – 276 бар, а швидкість, з якою обертається вал, – 3400 об/хв. Подібні навантаження призводять до зростання температури робочої рідини гідросистеми. Через це страждають експлуатаційні характеристики. Висока швидкість обертання стає причиною більшої шумності під час роботи.

чугунные гидронасосы и гидромоторы danfoss

Розробники врахували усі згадані проблеми. Тому модернізовані чавунні шестеренні гідронасоси, гідромотори отримали більш довговічну та надійну конструкцію. До того ж вони видають не більше 75 дБ(А) шуму.

Кожен чавунний шестеренний гідронасос та гідромотор мають ще одну конструктивну особливість: вал-шестерню нероз'ємної конструкції. Матеріал цієї деталі - загартована підшипникова сталь, піддана високоточній обробці. Так забезпечуються висока точність профілю зубчастого зачеплення, велика компактність, покращені характеристики міцності. Крім того, мінімізовано збитки від втомних напруг, що існують у подібних конструкціях.

Чавунні шестерні насоси Turolla бувають тандемною конструкцією. У них також особливий вал. Його конструкція дозволяє поступово розподіляти навантаження на кожну секцію гідромашини. Таким чином, агрегат стає міцнішим і надійнішим. Головна перевага тандемної побудови — у малогабаритності, порівняно з розмірами двох окремо взятих насосів. Найбільшу користь з цього факту мають ті, хто використовує багатоступінчасті (багатосекційні) модифікації.
Підібрати та придбати за конкурентною ціною відповідний до певних умов експлуатації чавунний шестеренний гідромотор чи насос можна на нашому сайті. Просто зателефонуйте нам чи напишіть на e-mail.