050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ГІДРОНАСОСИ СЕРІЇ 42

Аксіально-поршневі гідронасоси 42 серії є компактними гідромашинами з регульованим робочим об'ємом. Вони призначені для закритих контурів та мають середню потужність. Важлива особливість: можливе тандемне виконання (в одному корпусі). Робочі обсяги моделей цієї лінійки варіюються в діапазоні 28...51 див. Аксіально-поршневий гідронасос серії 42 здатний працювати при тисках 140...415 бар.

аксиально-поршневой гидронасос серия 42 Danfoss

Компактна система, що управляє сервоприводом, змінює робочий об'єм гідромашини цього модельного ряду. Управління здійснюється у різний спосіб: механічним чи електричним приводом, які мають зворотний зв'язок, гідравлічним чи електричним пропорційним, шляхом трехпозиционного електричного контролю (трехпозиционного). Гідронасоси серії 42 стали досить популярними завдяки можливості плавного регулювання швидкості від зупинки до максимуму за будь-якого напрямку потоку. До того ж, їх можна встановлювати в гідравлічні системи, оснащені іншими компонентами від (Sauer-) Danfoss Power Solutions.

Складена з кількох дуже надійних моделей гідронасосів серія 42 має низку переваг. Агрегати з цієї лінійки відрізняються міцністю, легкістю обслуговування, високою надійністю та довговічністю навіть у складних умовах експлуатації. У них відмінні показники об'ємного та механічного ККД. Тому ці моделі використовують у конвеєрах, підйомниках, віброоснастці та шнеках сільгосптехніки (яскравим прикладом можна назвати гідравлічну систему шестирядного бурякозбирального комбайна Barigelli).

Купуйте аксіально-поршневий гідронасос серії 42 від Sauer-Danfoss на нашому сайті. Номери телефонів наведені у верхній частині кожної сторінки, а також у розділі «Контакти». Там же вказані адреси скриньок електронної пошти. Також ви можете ознайомитись з іншими моделями аксіально-поршневих гідронасосів у відповідній категорії на сайті.