050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ГІДРОНАСОСИ СЕРІЇ 40

Навантажувачі та подібні до них машини та механізми часто мають конструкцію, яка відрізняється малогабаритною побудовою. Тому всі її складові, включаючи компоненти гідравлічної системи, повинні бути компактними, легковажними і досить потужними. Аксіально-поршневий гідронасос серії 40 – відмінний вибір у таких випадках. Аксіально-поршневі гідронасоси від Danfoss мають регульований робочий об'єм і призначені для гідросистем із закритим контуром.

аксиально-поршневой гидронасос серия 40 Danfoss

Гідронасоси серії 40 - пристрої, що підходять для включення в гідростатичні трансмісії машин, що мають середню потужність. Максимально допустима величина тиску в системі гідравліки – 345 бар. Однією з переваг є можливість задіяти одразу тандем таких гідромашин, поміщений в один корпус. Варіантів робочого об'єму у агрегатів цього модельного ряду чотири: 25, 35, 44 та 46 см.куб.

Ще один важливий плюс полягає в тому, що роботою будь-якого аксіально-поршневого гідронасоса серії 40 можна керувати трьома способами: електрогідравлічним, механічним та гідравлічним. Це універсальні гідромашини, здатні функціонувати як у комплекті з іншим пристроєм цієї ж лінійки, так і з іншими компонентами системи гідравлічної передачі потужності. Будь-який гідронасос серії 40 виробляється у США. З одного боку, це впливає на строки постачання, а з іншого боку — гарантує, що кожен виріб має високий рівень надійності, продуктивності, ефективності.

Завдяки гідронасосам серії 40 та іншим компонентам трансмісії можна забезпечити плавність регулювання швидкості від нуля до максимуму. При цьому режим функціонування може бути як прямим, так і зворотним. З цих причин за кордоном дуже поширена практика встановлення гідромашин даного модельного ряду в мобільні, а також стаціонарні машини та механізми.

Якщо вас зацікавила товарна позиція «Гідронасос серія 40», купуйте їх на сайті нашої компанії, яка є офіційним дистриб'ютором і сервісним партнером компанії Danfoss Power Solutions в Україні. Зателефонуйте за одним із номерів з розділу «Контакти» або напишіть на e-mail, і ми допоможемо купити якісний агрегат потрібної моделі. Ми також пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування на кожен придбаний виріб.