050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Гідронасоси серії 45

Регульовані аксіально-поршневі гідронасоси 45 серії розроблені компанією Sauer-Danfoss для застосування в гідравлічних системах з відкритим контуром. Гідравлічні насоси серії 45 можуть застосовуватися як для мобільної техніки, так і для верстатних гідроприводів, де потрібне регулювання витрат. У системах мобільної техніки найчастіше використовують із гідророзподільниками PVG16, PVG32, PVG100 або PVG120. Прикладом є гідравлічні системи підйомних кранів, маніпуляторів, підйомників, самохідних обприскувачів, зернозбиральних комбайнів. Для самохідної техніки можна розглядати системи гідравлічного кермового керування, для яких Danfoss Power Solutions (Sauer-Danfoss) пропонує насоси-дозатори, підсилювачі потоку та пріоритетні клапани, в яких також використовується лінія LS регулювання.

 

гидронасос аксиально-поршневой серия 45 Danfoss

У регульовані аксіально-поршневі гідронасоси серії 45 входять насоси п'яти груп з робочими об'ємами від 25 до 147 см3. Ці групи позначаються літерами – L, K, J, F, E.
До гідності серії 45 можна віднести різні варіації управління насосами, серед яких є простий варіант PC управління і більш складні системи, що включають LS регулювання та електрогідравлічне управління, що дозволяє отримувати необхідні технічні характеристики гідравлічних систем у проектованій та випускаємой техніки.
PC керування аксіально-поршневого гідронасоса серії 45 являє собою механізм захисту гідравлічної системи від можливого перевищення максимально допустимого тиску, тобто замінює роботу запобіжного клапана, переводячи похилий диск насоса в нульове положення при підвищенні тиску до встановленого рівня.
LS управління працює як регулятор та узгоджує робочу подачу насоса з поточними значеннями споживання в системі, покращуючи її динамічні характеристики, що дозволяє зберігати досить високий ККД приводу та відкриває можливості для створення економічних гідравлічних систем за рахунок застосування енергозберігаючих насосів.
Електрогідравлічне керування призначене для контролю та зміни швидкості руху механізмів незалежно від навантаження. Застосування електрогідравлічного керування дозволяє регулювати тиск для кількох споживачів незалежно один від одного. Використовуючи гідронасоси серії 45 з пропорційними розподільниками PVG16, PVG32, PVG100, можна отримати найбільш точні гідравлічні системи, в яких подача насоса залежить від вимог робочих органів, що зберігає максимально можливу потужність і підвищує загальний ККД системи. Ці та інші аксіально-поршневі насоси можна замовити на нашому сайті.