050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

ГІДРОНАСОСИ СЕРІЇ LPV

Від сучасної техніки у багатьох сферах вимагається не тільки ефективна та продуктивна робота, а й енергоефективність, економічність, екологічність та нерідко компактність. Це означає, що гідросистеми та їх складові в машинах та механізмах також повинні відповідати цим вимогам. Аксіально-поршневі гідронасоси LPV Sauer-Danfoss – саме те, що потрібно. Моделі з цієї лінійки чудово підійдуть для встановлення в малопотужні машини, оснащені нескладними гідравлічними системами із закритим контуром.

аксиально-поршневой гидронасос серия LPV Danfoss

Кожен аксіально-поршневий гідронасос серії LPV має змінний робочий об'єм. Основних типорозмірів у даному модельному ряду три: 35, 30 та 25 см. куб. Розмір робочого тиску може досягати 345 бар, хоча номінальне 210 бар. Для зміни робочого об'єму застосовується прямий механічний тип керування. Як опція гідронасоси серії LPV можуть бути оснащені інтегрованим у конструкцію клапаном контуру промивання. Завдання останнього – забезпечити додаткове охолодження та фільтрацію робочої рідини.

Три варіанти об'єму при однаковому корпусі дозволяє розробникам гнучко застосовувати ці насоси в гідросистемах транспортних засобів, що мають потужність 50...75 кінських сил. Будь-який компактний гідронасос LPV також відрізняється технологічністю, простотою виготовлення, інсталяції та керування. Найчастіше гідронасоси серії LPV застосовують у гідравлічних системах невеликих машин, що використовуються у земляних роботах або виконуючих догляд за рослинами.

Зацікавила позиція "гідронасос, серія LPV" від Sauer-Danfoss? Тоді на наш сайт! Ми продаємо ці та інші гідронасоси аксіально-поршневі з цього модельного ряду за конкурентними цінами, надаємо обслуговування за гарантією та після її закінчення. У розділі "Контакти" - номери наших телефонів та e-mail.