050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Гідромотори серії Н1

Використання сучасних технологій дозволяє таким виробникам, як Sauer-Danfoss, залишатися лідерами у своїй сфері. Гідромотори серії Н1, що продовжують найкращі традиції надійності та якості гідромашин 51-ї серії, - яскравий тому приклад. Конструкція змінена, всі вузли оптимізовані, кількість комплектуючих у них зменшено (приблизно на третину в деяких). Результат – кожен аксіально-поршневий гідромотор серії Н1 менше важить і має менші габаритні розміри. При цьому їхня робота дуже стійка, завдяки чому став довшим термін служби.

Всі агрегати модельного ряду комплектуються системами та засобами, що дозволяють керувати їхньою роботою та регулювати її. Способи управління: гідравлічний, електрогідравлічний (пропорційний та двопозиційний), за потужністю. У конструкцію аксіально-поршневих гідромоторів Н1 входять керуючі блоки, вбудовані сенсори та швидкісні обмежувачі, клапани для промивання. Завдяки всьому цьому краще працюють насоси гідросистем, що підкачують. Використання для управління роботою кожного аксіально-поршневого гідромотора Н1 єдиної системи електроуправління робить простіше обслуговування всієї системи та навчання персоналу.

аксиально-поршневой гидромотор серия H1 Danfoss

У всіх електрокомпонентів цих гідроагрегатів пиловологозахист IP67 або вище. Передбачена сумісність із середовищем PLUS+1, що дає змогу контролювати роботу моторів. З її допомогою створюється інтегрована робоча мережа, де кожен гідромотор серії Н1 ефективно взаємодіє з іншими елементами, такими як двигун, клапани, джойстики, датчики та ін.

Придбати мотори з даної лінійки можна на нашому сайті, зателефонувавши за одним із номерів, вказаних у верхній частині будь-якої сторінки та в розділі «Контакти», або написавши на одну з e-mail адрес, вказаних там же. Також у нашому асортименті є інші моделі аксіально-поршневих моторів компанії Данфосс.