050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Гідромотори серії L/K

Інтегрований датчик щвидкості та промивний клапан, малі габаритні розміри та набір портів, розміщених на одну поверхню – ось деякі з основних переваг аксіально-поршневих гідромоторів серії L/K від Sauer-Danfoss. Величина робочого об’єму в них регулюється в діапазоні 25...45 см3. Виконань два: картриджне та фланцеве. Максимальний тиск, який вони можуть витримувати, складає до (420) 400 бар в залежності від типорозміру. Область застосування – гідравлічні системи, які мають контур закритого типу. 

До цієї лінійки входять моделі п’яти модифікацій. Для придбання доступні гідромотори L/K типорозмірів 45, 38, 35, 30, 25 см.куб. Максимальна швидкість, з якою обертається вал, у різних моделей варіюється в діапазоні 3400...5050 обертів за хвилину. Діапазон робочих тисків 300...400 бар.

аксиально-поршневые гидромоторы L/K Danfoss

Конструкція цих гідроагрегатів універсальна, так як заснована на концепції (Sauer-) Danfoss Power Solutions SPD. Картриджне виконання об’єднує відразу дві базові конструкції. В один і той же корпус можна встановити різні фланці: картриджний та SAE. Кожний такий аксіально-поршневий гідромотор серії L/K може бути оснащений датчиком швидкості, вбудованим промивним клапаном та обмежувачами найбільшого та найменьшого об’ємів. 

Малі габарити надають більше можливостей для інсталяції цих гідроагрегатів до систем колесних редукторів машин та механізмів. Наприклад, модель SAE-B більш компактна за свій аналог з серії 40. Також будь’який гідромотор серії L/K обладнан гідравлічними портами, які проектувальники помістили на одну поверхню (бокову або задню стінку, в залежності від моделі). Це ще більш розширює встановчі можливості гідроагрегатів. 

Для керування в кожному з цих агрегатів використовується однолінійний гідравлічний циліндр, хоча в версії SAE-B можна встановити дволінійний. Його роль полягає в регулюванні робочого об’єму за допомогою інтегрованих обмежувачів. Справа в тому, що аксіально-поршневий гідромтор серії L/K оснащений розташованою в регуляторі спеціальною пружиною. Її задача полягає у виставленні похилого диску на максимальний об’єм. Гідравлічні процеси можуть потім перевести його в позицію мінімального об’єму, коли мінімальний кут буде складати всього лише 1°.

Товарна позиція «гідромотор, серія L/K» повинна зацікавити кожного, кому потрібні високоефективні, міцні та довговічні гідромашини. Придбайте їх на нашому сайті. Також в асортименті є інші моделі аксіально-поршневих гідромоторів.