050-40-79-888
050-301-64-22
067-572-98-40
057-756-79-14
057-728-09-83

Гідромотори серії 51

Ефективно передавати, а також контролювати гідравлічну енергію в гідрооб'ємній трансмісії, що має контур закритого типу, завдання не з простих. Щоб вирішити її, виробник Sauer-Danfoss створив аксіально-поршневі гідромотори серії 51 і 51-1. У них блоки, розташовані під кутом плюс є можливість регулювати робочий об'єм. Всі гідромашини в цих двох модельних рядах виробляються із застосуванням новітніх технологій і тому є дуже надійними та ефективними агрегатами. У них продумана до дрібниць конструкція з невеликими габаритами та вагою.

Регульовані гідромотори серії 51 йдуть з п'ятьма варіантами робочого об'єму від 60 до 250 см.куб. можуть функціонувати у гідросистемах з високим тиском (допускається max 510 бар). Аксіально-поршневий гідромотор серії 51 Sauer-Danfoss стартує з повного робочого об'єму. Так досягається найбільша величина моменту, що крутить, при пуску і швидкий розгін. Для вилкових навантажувачів розроблена схема, коли при старті машини гідромотор знаходиться в мінімальному об'ємі. Що дозволяє використовувати машину в економічному режимі. У міру збільшення навантаження, гідромотор серія 51 переходить у максимальний об'єм, тим самим збільшуючи величину моменту, що крутить, для подолання робочих навантажень. У гідроприводах з такими гідромашинами є можливість регулювання швидкості та вихідного крутного моменту.

аксиально-поршневой гидромотор серия 51 Danfoss

Найбільший і найменший робочі обсяги цих пристроях співвідносяться у пропорції 5 до 1. Розвиток швидкості обертання валу до 7000 оборотів на хвилину — взагалі не проблема. Відмінність гідромоторів серії 51 і 51-1 полягає в наявності спеціальних варіантів електрогідравлічного керування в останніх. Ще одна важлива особливість полягає у наявності фланців, що дозволяють вбудовувати гідроагрегати в систему колісного редуктора, створюючи таким чином малогабаритний колісний привід.

Щоб гідромотор серії 51 і 51-1 мав широкі можливості використання, розробники передбачили різні способи налаштування та управління: гідравлічний, пропорційний електрогідравлічний і двопозиційний, за потужністю. Керувати можна тиском, який створюється в самому агрегаті. Є можливість переходу до робочого режиму, в якому компенсатор тиску функціонує як керуючий пристрій. Перехід до насосного режиму уможливлює його відключення. При залученні компенсатора тиску воно швидко зростає, завдяки чому потужність гідромашини оптимально використовується при будь-якому робочому обсязі. Крім того, аксіально-поршневий гідромотор серії 51 може керуватися компенсатором тиску автономно.

Купуйте ці агрегати на нашому сайті. Позиція "гідромотор Danfoss, серія 51" доступна у нас за конкурентними цінами. Також у нашому асортименті є інші моделі аксіально-поршневих гідромоторів компанії Данфосс.